KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 15354468

nr 1535 4468

Grafiska blad

6 st etsningar, gravyrer och tusch. Ej signerade. Yttermått inklusive ram: 34x44 - 61x47 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 24 april 2023
kl 18:17:12